Zaloguj się
Załóż konto

O nas

technologia bezdotykowa

Marka EHRLE jednoznacznie kojarzy się z bezdotykową technologią mycia pojazdów, od wielu lat udoskonalaną przez inżynierów.

Technologia bezdotykowa Ehrle oparta jest na mikroproszku tzw.


POWER PEARL MICRO-POWDER™

Technologia bezdotykowa Ehrle oparta jest na mikroproszku tzw.: PPMP. Power Pearl MicroPowder™ to innowacyjna stworzona przez Ehrle formuła aktywnych cząstek, które zwiększają skuteczność mycia nawet w przypadku szczególnie uciążliwych zabrudzeń. Technologia PPMP jest bezpieczna dla lakieru samochodowego. Skuteczność i jakość mycia EHRLE zostały potwierdzone faktem wyposażenia salonów i serwisów samoobsługowych min.: VW, Audi, Porsche i Ford w Polsce.


Perfekcyjny efekt mycia i pielęgnacji - 4 programy

alt

Program 1: Mycie Mikroproszkiem

Program mycia gorącą, podgrzaną do temperatury 60 C zmiękczoną wodą z Mikroproszkiem Power Pearl MicroPowder™ tzw. mikrogranulkami gwarantuje perfekcyjny efekt mycia bez użycia szczotki. Mikroproszek jest permanentnie dozowany, pod wysokim ciśnieniem kierowany na powierzchnie mycia. Tenzydy i mikroproszek w połączeniu ze zmiękczona wodą pracują jak tysiące "gąbeczek" gwarantując znakomity efekt mycia pojazdu.

Połączenie działania chemicznego, mechanicznego, z temperaturą i wysokim ciśnieniem daje doskonały efekt mycia „bez zarysowań", bardzo przyjazny dla użytkownika.

Program 2: Spłukiwanie

Program spłukiwania pod wysokim ciśnieniem zimna woda spłukuje roztwór chemiczny i zanieczyszczenia powstałe po programie nr 1

Program 3: Ochrona gorącym Nano-Woskiem

Syntetyczny Nano-Wosk nanoszony ze zmiękczoną, gorącą wodą na powierzchnie pojazdu gwarantuje perfekcyjne zabezpieczenie i spływanie wody z lakieru. Dodatkowo syntetyczny Nano-Wosk poprawia efektywność pracy wycieraczek samochodowych podczas opadów deszczu.

Program 4: Nabłyszczanie bez plam i zacieków wodą zdemineralizowaną

Program pielęgnacji nadwozia wodą zmiękczoną i zdemineralizowaną w procesie odwróconej osmozy gwarantuje efekt bez plam i zacieków. Precyzyjnie dozowany nabłyszczacz z osuszaczem powoduje zaskakujący efekt połysku z wodą natychmiast spływającą z karoserii. W efekcie uzyskujemy karoserie pojazdu czystą, wybłyszczoną i zabezpieczoną przed negatywnym działaniem zanieczyszczenia środowiska.

Świeżość owoców tropikalnych. Czysta przyjemność mycia – świeży orzeźwiający zapach Power Pearl MicroPowder™ na długo pozostaje w pamięci i czyni korzystanie z samoobsługowej myjni bezdotykowej EHRLE jeszcze atrakcyjniejszym.


Unikalna technologie EHRLE uzupełniają:

TITAN NANO-WOSK

TITAN NANO Wosk CarWash z cząsteczkami technologii NANO to wysokiej jakości syntetyczny środek konserwujący i zabezpieczający lakier samochodowy. Nanoszony z gorącą zmiękczoną wodą na powierzchnię pojazdu gwarantuje perfekcyjne zabezpieczenie lakieru. Dodatkowo poprawia efektywność pracy wycieraczek samochodowych podczas opadów deszczu.

TITAN NABŁYSZCZACZ-OSUSZACZ

TITAN Nabłyszczacz-Osuszacz CarWash z cząsteczkami technologii NANO to nowoczesny środek do optymalnego osuszania i pielęgnacji. Użyty w programie mycia nadwozia wodą zmiękczoną zdemineralizowaną powoduje efekt połysku a woda natychmiast spływa z karoserii gwarantując mycie bez plam i zacieków.