Zaloguj się
Załóż konto

Jak myć

pierwsze kroki

  • Sprawdź czy posiadasz odpowiednią liczbę monet, jeżeli nie przy myjni znajduję się rozmieniarka, w której bez problemu rozmienisz banknoty na monety
  • Zatrzymaj pojazd na środku stanowiska
  • Przystąp do wyboru programów

program 1: mycie mikroproszkiem

Po wrzuceniu odpowiedniej ilości monet, żetonów ERHLE lub po użyciu klucza płatności EUROKEY wyjmij lance z uchwytu i wybierz program 1. Od tego momentu rozpoczyna się naliczanie czasu, namocz całą powierzchnie samochodu, a następnie z odległości nie większej niż 30 cm umyj dokładnie samochód.


program 2: spłukiwanie

Po umyciu pojazdu wybierz program 2. Dokładnie spłucz zimną wodą całą powierzchnię z odległości 30-50 cm.


program 3: woskowanie

Po dokładnym spłukaniu wybierz program 3. Pokryj dwukrotnie całą powierzchnie pojazdu z odległości około 50 cm


program 4: nabłyszczanie

Ostatni krok wybierz program 4 i dokładnie spłucz całą powierzchnie twojego pojazdu z odległości 30-50 cm


ostateczny wynik

Dzięki zastosowaniu gorącej zmiękczonej wody z zastosowaniem precyzyjnego systemu dozowania mikroproszku uzyskujesz doskonały efekt mycia przy jednoczesnej ochronie lakieru bez zarysowań.


Roztwór z gorącą zmiękczoną wodą z woskiem – polimerem chroni twój samochód przed promieniami UV, oraz utrudnia ponowne zabrudzenie.


Spłukując wodą zdemineralizowaną z osuszaczem - nabłyszczaczem uzyskasz zaskakujący efekt połysku bez plam i zacieków. Karoseria samochodu jest czysta, błyszcząca i zabezpieczona przed agresywnym wpływem środowiska. Woda spływa z karoserii dzięki chemicznemu osuszaczowi.